A Woman Sitting in a Coffee Shop and Writing

D.U.K.

Per daugelį metų mes susidūrėme su įvairiais klientų klausimais. Pabandysime atsakyti į populiariausius iš jų.

Neradote čia savo klausimo? Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu +37062440167

1) Kokia yra paslaugų kaina?

Kaina priklauso nuo objekto ir jo užterštumo, todėl svetainėje nėra kainoraščio. Mes rekomenduojame parašyti arba paskambinti mums, aprašyti, ką reikėtų valyti, ir mes pasiūlysime Jums geriausias kainas.

2) Kaip greitai galite atvykti suteikti paslaugą?

Bandysime ateinančiomis dienomis atvykti Jums patogiu laiku. Blogiausiu atveju reikės palaukti kelias dienas ar savaitę. Paslaugą rekomenduojame užsisakyti prieš savaitę ar dvi.

3) Ar galima atsiskaityti atliekant pinigų pervedimą?

Taip.

4) Kaip dažnai rekomenduojama plauti langus?

Tai priklauso nuo aplinkos ir nuo Jūsų noro. Kuo daugiau taršos šaltinių (miestas, keliai, dažnas lietus, šiltasis sezonas, statybos darbai ir kt.), tuo dažniau reikėtų plauti langus. Paprastai langus valyti rekomenduojama bent kas 3-6 mėnesius ar net dažniau.

5) Kada geriausia plauti langus? Ar lietus ar šaltis trukdo valyti langus?

Geriausia plauti langus tada, kai jaučiate poreikį ar norą tai padaryti. Mes teikiame paslaugas ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis, net ir šaltu oru.

6) Kaip dažnai rekomenduojama valyti minkštus baldus?

Priklauso nuo užteršimo. Tai galima nustatyti pagal baldų išvaizdą ir kvapą. Jei valysite bent kartą per metus ar du, tada yra daugiau galimybių išsaugoti originalią baldų išvaizdą. Jei nežinote, kada baldai buvo paskutinį kartą valomi, galbūt verta tai padaryti dabar.

7) Ar valymas gali sugadinti mano kilimėlį ar sofą?

Profesionalus valymas tinkamomis priemonėmis gali tik pagerinti jūsų baldų ar kilimų būklę. Galima sugadinti baldus ar kilimą neturėdami tam įgūdžių ir patirties.